^Powrót na górę

1,5% dla Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie ma status
Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
,

dlatego 1,5% podatku za 2023 rok możecie Państwo przekazać na rzecz naszego stowarzyszenia wpisując w formularzu PIT nasz
nr KRS: 0000365581
i w polu Cel szczegółowy 1,5%
nazwę Stowarzyszenia.

 

 

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za Wasze wsparcie.

W październiku, z pieniędzy pozyskanych z 1%, p. Magda Grzelczak zorganizowała wycieczkę do Eksperymentarium. W wycieczce wzięli udział uczniowie z klasy IV-VI szkoły podstawowej i młodzież z klas I-III gimnazjum będąca pod opieką naszego Stowarzyszenia.

Uczniowie mieli możliwość poznania i dotknięcia wielu zjawisk fizycznych, biologicznych, chemicznych. Niezapomniane wrażenie zrobiła możliwość usłyszenia jak bije serce myszki, jak wygląda trąba powietrzna, na czym polega funkcjonowanie luster weneckich. Każdy chętnie skorzystał z możliwości „zmierzenia się” i porównania swojego wzrostu z najwyższym człowiekiem na świecie. Jedną z największych atrakcji, a zarazem źródłem  niezapomnianych doświadczeń było przejście przez tunel kosmiczny.

Młodzież mogła wypróbować działanie wielu urządzeń oraz doświadczyć na sobie wielu zjawisk, a wiadomo że najlepiej uczyć się i utrwalać wiadomości przez praktykę i doświadczenie.

 

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.