^Powrót na górę

1,5% dla Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie ma status
Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
,

dlatego 1,5% podatku za 2023 rok możecie Państwo przekazać na rzecz naszego stowarzyszenia wpisując w formularzu PIT nasz
nr KRS: 0000365581
i w polu Cel szczegółowy 1,5%
nazwę Stowarzyszenia.

 

 

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za Wasze wsparcie.

23.05.2012 r. wyjechaliśmy autokarem na wycieczkę do teatru Piccolo. Tego dnia wszystkie dzieci z rodzicami, opiekunami zostały zaproszone na „Urodziny do Baby Jagi”. Oprócz wspaniałego i zaskakującego przedstawienia, sam Czerwony Kapturek zdradził nam tajemnice zaczarowanego miejsca jakim jest teatr. Poznaliśmy różne lalki i dowiedzieliśmy się co zrobić, aby każda z nich ożyła. Niektóre z nas miały okazję wystąpić na prawdziwej teatralnej scenie chwaląc się tańcem i rozwiązując zagadki. Jak na urodziny przystało po spektaklu był słodki poczęstunek i nagrody. Oprócz nas – dzieci z  Wczesnego Wspomagania Rozwoju, grupy przedszkolnej i klasy I z – w wycieczce uczestniczyły dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola specjalnego przy ul. Gandhiego 26.

 

Integracyjny wyjazd został sfinansowany z pieniędzy pozyskanych z BRE Banku. Projekt napisała jedna z mam, członkini Stowarzyszenia - Katarzyna Włodarczyk.

 


Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.