^Powrót na górę

Projekt "Pomoc na Dobry Start"

Realizujemy projekt:

 

„Pomoc na Dobry Start - wieloprofilowy system wsparcia do samodzielności w formie indywidualnych terapii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej”

 

finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wszystkie informacje dot. realizacji projektu można znaleźć w głównym menu w zakładce Nasze projekty - "Pomoc na Dobry Start".

 

1% dla Stowarzyszenia

Wszystkim, którzy wsparli nasze Stowarzyszenie swoim 1% podatku bardzo dziękujemy. 

 

1% z Przyjazną Szkołą

DO 2014r.

Wraz ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła braliśmy udział w akcji
1% dla mojej organizacji.

Dzięki temu można było przekazywać 1% podatku na Stowarzyszenie
"Mniej Więcej".

 

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

 

W październiku, z pieniędzy pozyskanych z 1%, p. Magda Grzelczak zorganizowała wycieczkę do Eksperymentarium. W wycieczce wzięli udział uczniowie z klasy IV-VI szkoły podstawowej i młodzież z klas I-III gimnazjum będąca pod opieką naszego Stowarzyszenia.

Uczniowie mieli możliwość poznania i dotknięcia wielu zjawisk fizycznych, biologicznych, chemicznych. Niezapomniane wrażenie zrobiła możliwość usłyszenia jak bije serce myszki, jak wygląda trąba powietrzna, na czym polega funkcjonowanie luster weneckich. Każdy chętnie skorzystał z możliwości „zmierzenia się” i porównania swojego wzrostu z najwyższym człowiekiem na świecie. Jedną z największych atrakcji, a zarazem źródłem  niezapomnianych doświadczeń było przejście przez tunel kosmiczny.

Młodzież mogła wypróbować działanie wielu urządzeń oraz doświadczyć na sobie wielu zjawisk, a wiadomo że najlepiej uczyć się i utrwalać wiadomości przez praktykę i doświadczenie.

 

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.