^Powrót na górę

Projekt "Pomoc na Dobry Start"

Realizujemy projekt:

 

„Pomoc na Dobry Start - wieloprofilowy system wsparcia do samodzielności w formie indywidualnych terapii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej”

 

finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wszystkie informacje dot. realizacji projektu można znaleźć w głównym menu w zakładce Nasze projekty - "Pomoc na Dobry Start".

 

1% dla Stowarzyszenia

Wszystkim, którzy wsparli nasze Stowarzyszenie swoim 1% podatku bardzo dziękujemy. 

 

1% z Przyjazną Szkołą

DO 2014r.

Wraz ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła braliśmy udział w akcji
1% dla mojej organizacji.

Dzięki temu można było przekazywać 1% podatku na Stowarzyszenie
"Mniej Więcej".

 

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

 

23.05.2012 r. wyjechaliśmy autokarem na wycieczkę do teatru Piccolo. Tego dnia wszystkie dzieci z rodzicami, opiekunami zostały zaproszone na „Urodziny do Baby Jagi”. Oprócz wspaniałego i zaskakującego przedstawienia, sam Czerwony Kapturek zdradził nam tajemnice zaczarowanego miejsca jakim jest teatr. Poznaliśmy różne lalki i dowiedzieliśmy się co zrobić, aby każda z nich ożyła. Niektóre z nas miały okazję wystąpić na prawdziwej teatralnej scenie chwaląc się tańcem i rozwiązując zagadki. Jak na urodziny przystało po spektaklu był słodki poczęstunek i nagrody. Oprócz nas – dzieci z  Wczesnego Wspomagania Rozwoju, grupy przedszkolnej i klasy I z – w wycieczce uczestniczyły dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola specjalnego przy ul. Gandhiego 26.

 

Integracyjny wyjazd został sfinansowany z pieniędzy pozyskanych z BRE Banku. Projekt napisała jedna z mam, członkini Stowarzyszenia - Katarzyna Włodarczyk.

 


Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.