^Powrót na górę

Projekt "Pomoc na Dobry Start"

Realizujemy projekt:

 

„Pomoc na Dobry Start - wieloprofilowy system wsparcia do samodzielności w formie indywidualnych terapii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej”

 

finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wszystkie informacje dot. realizacji projektu można znaleźć w głównym menu w zakładce Nasze projekty - "Pomoc na Dobry Start".

 

1% dla Stowarzyszenia

Wszystkim, którzy wsparli nasze Stowarzyszenie swoim 1% podatku bardzo dziękujemy. 

 

1% z Przyjazną Szkołą

DO 2014r.

Wraz ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła braliśmy udział w akcji
1% dla mojej organizacji.

Dzięki temu można było przekazywać 1% podatku na Stowarzyszenie
"Mniej Więcej".

 

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

 

17 maja 2013r., w Zespole Szkół Specjalnych nr 5, wspieranym przez nasze Stowarzyszenie, odbyło się wielkie otwarcie szkolnego Orlika.

Uroczystość została połączona z XIV Dziecięcą Olimpiadą klas I-IV.

Dzielni sportowcy zmagali się w kilku konkurencjach na iście olimpijskim poziomie. Zawodnicy z 11 szkół podstawowych pokonali bieg z przeszkodami, rzucali do celu. W zabawie brały także udział dzieci z 4 łódzkich przedszkoli oraz mali podopieczni Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Maluchy tańczyły w rytm najnowszego przeboju „Ona tańczy dla mnie” oraz uczyły się nowych piosenek. Dzieci - pod czujnym okiem zaproszonej przez nas animatorki, pani Uli Pakuły - uczestniczyły w zabawach ruchowych z rekwizytami. Największy entuzjazm wzbudziło naśladowanie lotu motyla z wykorzystaniem skrzydeł.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek. Dzieci rysowały kredą, puszczały wielkie bańki mydlane i poddały się metamorfozie dzięki pomalowaniu twarzy. Podczas imprezy odbyły się ekscytujące atrakcje: pokaz straży pożarnej, prezentacja sztuk walki i tresura psów policyjnych.

Tego dnia naprawdę dużo się działo i było bardzo gorąco. Na szczęście strażacy ostudzili temperaturę i polali wszystkich uczestników zabawy wodą. Takim emocjom i wysiłkowi fizycznemu musiał towarzyszyć głód. Organizatorzy przewidzieli to i przygotowali grill oraz słodki poczęstunek.

Nasze Stowarzyszenie było jednym z organizatorów i sponsorów imprezy.

 


Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.