^Powrót na górę

Projekt "Pomoc na Dobry Start"

Realizujemy projekt:

 

„Pomoc na Dobry Start - wieloprofilowy system wsparcia do samodzielności w formie indywidualnych terapii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej”

 

finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wszystkie informacje dot. realizacji projektu można znaleźć w głównym menu w zakładce Nasze projekty - "Pomoc na Dobry Start".

 

1% dla Stowarzyszenia

Wszystkim, którzy wsparli nasze Stowarzyszenie swoim 1% podatku bardzo dziękujemy. 

 

1% z Przyjazną Szkołą

DO 2014r.

Wraz ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła braliśmy udział w akcji
1% dla mojej organizacji.

Dzięki temu można było przekazywać 1% podatku na Stowarzyszenie
"Mniej Więcej".

 

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

 

Jak co roku, zawitał do Nas Święty Mikołaj! Tak to jest, kiedy cały rok jest się grzecznym, słucha się Mamy i Taty, sprząta z dywanu zabawki i posłusznie szczotkuje zęby przed snem. Musieliśmy jednak trochę poczekać, bo Mikołaj przyjeżdża z bardzo daleka. Wcześniej, bo z Krakowa, dojechał do Nas prawdziwy teatr i wystawił przedstawienie "Dwie Dorotki".Nasze Przedszkolaki wcale nie okazały się gorszymi aktorami. Przy dźwiękach piosenki "My jesteśmy krasnoludki" odtańczyły krasnoludkowy taniec przed zachwyconą widownią. Przypatrzcie się uważnie, niektóre krasnoludki są całkiem spore. AAA, to przecież nasze panie z przedszkola - p. Ania i p. Ala. No i oczywiście p. Kamila jako Śpiąca Królewna. Brawo Przedszkolaki! Potem były zimowo - świąteczne konkursy i zabawy. Dzięki temu oczekiwanie na Mikołaja nie było takie trudne. I w końcu przyszedł!!! I na szczęście miał ze sobą worek z prezentami!!! A prezentów było tyle, że starczyło dla wszystkich dzieci z Przedszkola i z Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju! Dziękujemy Mikołaju i zapraszamy do Nas za rok!

Zabawa odbyła się pod patronatem Stowarzyszenia.

 


 

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.