^Powrót na górę

Projekt "Pomoc na Dobry Start"

Realizujemy projekt:

 

„Pomoc na Dobry Start - wieloprofilowy system wsparcia do samodzielności w formie indywidualnych terapii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej”

 

finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wszystkie informacje dot. realizacji projektu można znaleźć w głównym menu w zakładce Nasze projekty - "Pomoc na Dobry Start".

 

1% dla Stowarzyszenia

Wszystkim, którzy wsparli nasze Stowarzyszenie swoim 1% podatku bardzo dziękujemy. 

 

1% z Przyjazną Szkołą

DO 2014r.

Wraz ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła braliśmy udział w akcji
1% dla mojej organizacji.

Dzięki temu można było przekazywać 1% podatku na Stowarzyszenie
"Mniej Więcej".

 

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

 

Grudzień to miesiąc, w którym dzieci z niecierpliwością oczekują Świąt Bożego Narodzenia i nadejścia Świętego Mikołaja. My postanowiliśmy trochę skrócić to oczekiwanie i 12 grudnia zorganizowaliśmy naszym dzieciom Zabawę Choinkową. W tym roku Staruszek Święty jak zawsze nas nie zawiódł, ale tym razem miejsce i okoliczności jego odwiedzin były dosyć nietypowe. Wszyscy mali i duzi, których energia wciąż rozpiera wyruszyliśmy do Twistera. Sala zabaw to wyśmienita, przekonaliśmy się o tym na własnej skórze. Na początek każdy własnoręcznie pomalował ceramiczną ozdobę choinkową. Niektórym jednak malowanie spodobało się do tego stopnia, że postanowili wymalować też swoje buzie. Nie zabrakło też tańców, poczęstunku, baloników, a na koniec oczywiście odwiedził nas Mikołaj z dużym workiem prezentów. Dodatkowy prezent otrzymaliśmy również od Twistera, bo każdy z nas dostał kartę wejściową na powtórne szaleństwo w sali zabaw http://www.twister.org.pl/.

Ale cóż to, czyżby Mikołaja zdemaskował Julek? Dobrze, że Mikołaj zachował czujność, bo chwila nieuwagi i straciłby staruszek brodę i czapkęJzresztą zobaczcie sami.

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.